Archiwum nowości



Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie kliknij na kolorowe imię:
 


2009 rok:
 

*06.12.2009 - Na Krajowej Wystawie w Nowej Rudzie w klasie młodzieży DAKOTA Pamajo-Canis Familiaris (córka Darwina i Ashanti) zdobyła II lokatę i srebrny medal, w klasie pośredniej KELLY z Aresibo (córka Orsona i Deby) zdobyła także II lokatę i srebrny medal, a w klasie otwartej BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny) też zdobył II lokatę i srebrny medal :-)
 
*05.12.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Nitra na Słowacji ANASTAZJA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) wygrała w klasie szczeniąt - VN 1 !
 
*01.12.2009 - Urodziły się dzieci Darwina i Diany.
 
*28.11.2009 - Urodziły się szczenięta po Darwinie i Lenie.
 
*15.11.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Kielcach w klasie otwartej FERRIS LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) zdobył II lokatę i srebrny medal, a w klasie młodzieży psach ANDREAS Dajolandia (syn Darwina i Jowity) zdobył III lokatę i brązowy medal, a w młodzieży sukach KELLY z Aresibo (córka Orsona i Deby) zdobyła III lok i brązowy medal, a wygrała AXIMA Dajolandia (córka Darwina i Jowity) zdobywając I lokatę, złoty medal oraz tytuł Zwycięzcy Młodzieży!
 
*08.11.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Pradze (Czechy) w klasie championów B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) zdobył II lokatę, resCAC i resCACIB, a w klasie szczeniąt wygrała ARLETA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) - VN-1!
 
*07.11.2009 - Urodził się miot po Darwinie i Fridzie.
 
*18.10.2009 - Na Krajowej Wystawie w Brnie (Czechy) w klasie championów B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki)  zdobył II lokatę i resCAC, a w klasie szczeniąt na 7 suczek wygrała ARIETA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) - VN-1!
 
*18.10.2009 - Na Krajowej Wystawie w Zabrzu w klasie młodzieży KADET OZZY z Aresibo (syn Orsona i Deby) zdobył III lokatę i brązowy medal tak samo jak jego siostra KIMI, a ANDREAS Dajolandia (syn Darwina i Jowity) II lokatę i srebrny medal, w klasie otwartej FERRIS LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) zdobył III lokatę i brązowy medal, a jego brat FEGARI LEE II lokatę i srebrny medal. W klasie pośredniej wygrał BARON ze Starobelske samoty (syn Darwina i Amandy) - lok.I złoty medal, a w klasie szczeniąt wygrał CARBON Puchate Kreple (syn Darwina i Nuty) z oceną wybitnie obiecujący i zdobył tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie. Nasz Tertzo's DARWIN otrzymał w klasie championów  I lok. złoty medal, CWC oraz zdobył tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie oraz Zwycięzca Rasy!
 
*11.10.2009 - Urodził się syn Darwina i Rity.
 
10.10.2009 - Na Światowej Wystawie w Bratysławie (Słowacja) nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo wygrała w klasie młodzieży (na 32 suczki) zdobywając I lokatę, złoty medal, CAJC,  tytuł  Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2009 (JWW-09) oraz Najlepszy Junior w Rasie - BOB Junior!!!

HAMLET i HARMONIA Berneńskie Ranczo
 


*08.10.2009 - Urodziły się szczeniaki po Darwinie i Selene.
 
*04.10.2009 - Na Krajowej Wystawie w Rybniku w klasie otwartej DIANA pod Zieloną Hałdą (córka Eryczka i Kajki) na 8 suczek zdobyła III lokatę, w klasie młodzieży ARIEL z Cichej Górki (syn Darwina i Kayah) zdobył II lok, a jego siostra ASHANTIA także w klasie młodzieży zdobyła I lok. W klasie szczeniąt HARY Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) zdobył I lokate z oceną wybitnie obiecującą oraz tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie!
 
*03.10.2009 - Na Klubowej Wystawie w Zarybnicna Lhota u Tabora (Czechy) w klasie szczeniąt AZOR Izaber (syn Darwina i Izmirki zdobył drugą lokatę - VN2.
 
*27.09.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu w klasie championów nasz ORSON WELLES otrzymał I lok, złoty medal i CWC, a w klasie pośredniej wygrała nasza HARMONIA zdobywając I lok. złoty medal, CWC oraz resCACIB!
 
*27.09.2009 - Na Krajowej Wystawie w Presov (Słowacja) w klasie otwartej wygrała ANIRYS Eldegi (córka Darwina i Dea) - V1, CAC!
 
*20.09.2009 - Na Krajowej Wystawie w Zielonej Górze w klasie młodzieży na 6 suczek wygrała PANADA Bon Voyage (córka Darwina i Fridy) zdobywając I lok., złoty medal i tytuł Zwycięzca Młodzieży!
 
*19.09.2009 - Na Krajowej Wystawie Psów II Grupy FCI w Łodzi w klasie championów nasz ORSON WELLES otrzymał I lok, złoty medal i CWC, a w klasie pośredniej wygrała nasza HARMONIA zdobywając I lok, złoty medal, CWC oraz tytuły Najlepsza Dorosła Suka w Rasie i Zwycięzca Rasy!
 
*13.09.2009 - Na Krajowej Wystawie w Chorzowie w klasie młodzieży na 6 psów KADET OZZY z Aresibo (syn Orsona i Deby) zdobył II lok, a wygrał ANDREAS Dajollandia (syn Darwina i Jowity) - otrzymując lok. I i tytuł Zwycięzcy Młodzieży, w klasie otwartej na 4 psy FADO z Aresibo (syn Darwina i Dżiani) zdobył II lok, a wygrał FEGARI LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i BRENDA LEE) - I lok. CWC. W klasie weteranów wygrał nasz ERIC THE RED! W klasie młodzieży na 12 suczek AZULA Dajollandia ( córka Darwina i Jowity) zdobyła I lok. i tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz Najlepszy Junior w Rasie!. W klasie pośredniej na 5 suczek wygrała nasza HARMONIA zdobywając I lok i CWC, a w klasie otwartej na 8 suczek wygrała DIANA pod Zieloną Hałdą (córka Eric-a i Kajki) zdobywając I lok., CWC i tytuł Najlepsza Dorosła Suka w Rasie i Zwycięzca Rasy!
 
*30.08.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Mlada Boleslav (Czechy) w klasie championów BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) zdobył III lok., a wygrał jego brat B-MOL - I lok., CAC, NDPwR i CACIB! W klasie otwartej suczek wygrała ANABELL Eldegi (córka Darwina i Dea), otrzymując I lok i CAC ukończyła Championat Czech!
 
*29.08.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Białymstoku w klasie otwartej  JODIE FOSTER u Źródeł Wisły (córka Darwina i Emi) zdobyła II lok., srebrny medal i resCACIB, a wygrała RASTI Rokada (córka Darwina i Diana) - I lok, CWC, NDSwR i CACIB!
 
*23.08.2009 - Na Krajowej Wystawie w Toruniu PANDA Bon Voyage (córka Darwina i Fridy) w klasie młodzieży na 7 suczek zdobyła II lokatę i srebrny medal.
 
*16.08.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Bratysławie (Słowacja) w klasie championów B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) na 7 psów zdobył II lokatę, srebrny medal i ResCAC, a wygrał jego brat BACH (I lok, CAC, CACIB), który został także Zwycięzcą Rasy - BOB!
 
*15.08.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Bratysławie (Słowacja) na 7 championów B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) zdobył II lokatę, srebrny medal i ResCAC.
 
*04.08.2009 - Urodziły się szczenięta po Darwinie i Nocie.
 
*02.08.2009 - Na Krajowej Wystawie w Zakopanym MISTER URCHIN Bryza z Doliny Stawów (syn Eric-a i Bryzy) wygrał w klasie pośredniej zdobywając I lokatę i złoty medal.
 
*26.07.2009 - Na Krajowej Wystawie w Będzinie MISTER LORD Bryza z Doliny Stawów (syn Eric-a i Bryzy) wygrał w klasie otwartej zdobywając I lokatę i złoty medal, w klasie pośredniej RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) zdobyła drugą lokatę i srebrny medal, a w klasie młodzieży wygrała AZULA Dajollandia (córka Darwina i Jowity) zdobywając I lokatę, złoty medal  i tytuł Zwycięzcy Młodzieży!
 
*25.07.2009 - Urodziły się dzieci Darwina i Emi.
 
*19.07.2009 - Na Krajowej Wystawie w Mlada Boleslav (Czechy) BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie championów zdobywając I lok, złoty medal i CAC oraz został Najlepszym Dorosłym Psem w Rasie i Zwycięzcą Rasy!
 
*19.07.2009 - Na Krajowej Wystawie w Gdyni ASTOR Zelma (syn Eric-a i Bony) wygrał w klasie otwartej zdobywając I lok., złoty medal i CWC!
 
*11.07.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Warszawie RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) w klasie pośredniej na 6 suczek zdobyła II lokatę i srebrny medal.
 
*05.07.2009 - Na Krajowej Wystawie w Ustroniu (O/Bielsko Biała) FEGARI LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) w klasie otwartej zdobył II lokatę (na 4) i srebrny medal, w klasie szczeniąt ALHAMBRA z Cichej Górki (córka Darwina i Kayah) zdobyła także II lokatę z oceną Wybitnie Obiecująca, FIONA z Aresibo (córka Darwina i Dżiani) zdobyła w klasie otwartej II lok. na 8 suczek i srebrny medal, a RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) wygrała w klasie pośredniej - I lokata (na 4 ), złoty medal i CWC!
 
*05.07.2009 - Na Krajowej Wystawie w Gorzowie Wielkopolskim PANDA Bon Voyage (córka Darwina i Fridy) w klasie młodzieży na 6 suczek zdobyła II lokatę i srebrny medal.
 
*27.06.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Krakowie RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) zdobyła III lokatę i brązowy medal w klasie pośredniej a JOKO ONO u Źródeł Wisły (córka Darwina i Brendy)  II lokatę i srebrny medal na 6 suk, AZULA Dajolandia (córka Darwina i Jowity) w klasie młodzieży zdobyła II lokatę (na 8 suczek) i srebrny medal,  DANTE Psi Gwiazdozbór (syn Eric-a i Crazy) w klasie młodzieży zdobył II lok. (na 14 psów) i srebrny medal, a w klasie championów na 7 psów też drugi był B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki), który zdobył także ResCACIB!
 
*17.06.2009 - Urodził się miot po  Darwinie i Wenus.
 
*14.06.2009 - Na krajowej Wystawie w Raciborzu BARON ze Starobelske samoty (syn Darwina i Amandy) w klasie młodzieży zdobył II lok (na 6 psów) i srebrny medal, RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) w klasie pośredniej także zdobyła II lok i srebrny medal, a BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny) wygrał w klasie pośredniej i zdobył tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie oraz Zwycięzca Rasy (I lok, CWC, BOS, BOB)! Nasza HARMONIA wygrała w klasie młodzieży i zdobyła tytuł Zwycięzcy Młodzieży i tym samym ukończyła Młodzieżowy Championat Polski, a ERIC THE RED wygrał w klasie weteranów i został Najpiękniejszym Weteranem Wystawy - BIS!
 
*07.06.2009 - Na Krajowej Wystawie w Wałbrzychu PANDA Bon-Vojage (córka Darwina i Fridy) z oceną Wybitnie Obiecującą w klasie szczeniąt zdobyła tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie (I lok, NSzwR), RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) wygrała w klasie pośredniej (I lok i CWC), nasza HARMONIA w klasie młodzieży zdobyła srebrny medal, a ERIC THE RED wygrał debiutując w klasie weteranów i zdobył tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie oraz drugie miejsce w finałach na najpiękniejszego weterana wystawy - BIS II !
 
* 24.05.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Litomericach (Czechy) BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) zdobył III lok w klasie chamionów, a w klasie otwartej ANABELL Eledegi zdobyła II lok i resCAC.
 
*17.05.2009 - Na Krajowej Wystawie w Bytomiu nasza HARMONIA zdobyła srebrny medal i II lok w klasie młodzieży, a DARWIN wygrał w klasie championów - I lok. CWC, oraz został Najlepszym Dorosłym Psem w Rasie i Zwycięzcą Rasy!
 
*10.05.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Bratysławie (Słowacja) BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) zdobył III lok. w klasie championów.
 
*09.05.2009 - Na Klubowej Wystawie SPP w Roznovie (Czechy) ANIRYS Eldegi (córka Darwina i Dea) w klasie otwartej zdobyła IV lokatę na 39 suczek, BIANKA ze Starobelske samoty (córka Darwina i Amandy) w klasie młodzieży zdobyła brązowy medal (III lok z 49 suczek!), BELLA MAXA od Dvou briz (córka Darwina i Diny) w klasie pośredniej także zdobyła brązowy medal (III lok na 17 suczek), a BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) srebro w klasie championów - II lok, resCAC!
 
*03.05.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Łodzi nasza HARMONIA  wygrała w klasie młodzieży  - oc.dosk. I lok. (na 22 suczki) oraz otrzymała tytuł Zwycięzcy Młodzieży, BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) zdobył II lok w klasie championów, a nasz DARWIN  wygrał tę klasę- oc.dosk. lok. I , CWC, CACIB oraz uzyskał tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie i Zwycięzca Rasy!
 
*03.05.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Pradze (Czechy) w klasie championów wygrał BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny 1 i CAC i tym samym ukończył Championat Czech!
 
*03.05.2009 - Na Krajowej Wystawie w Banskej Bystricy (Czechy) w klasie otwartej ANIRYS Eldegi (córka Darwina i Dei) zdobyła II lokatę i resCAC.
 
*26.04.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Ceske Budejovice (Czechy) w klasie championów wygrał BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny 1, CAC, CACIB - i tym samym ukończył Championat Czech!
 
*26.04.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Opolu w klasie championów B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) zdobył brązowy medal i III lokatę (na 6 psów), w klasie pośredniej wygrał (ma 8 psów) BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny) - oc.dosk., lok I i CWC, a w klasie otwartej (na 11 suk) wygrała RR-ROMA Rokada (córka Darwina i Diany) - oc.dosk , lok I oraz CWC! W klasie szczeniąt suczek wygrała KIMI z Aresibo (córka Orsona i Deby), a jej brat KADET OZZY wygrał w klasie szczeniąt psach i zdobył tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie!
 
*21.04.2009 - Urodziły się szczemiaki po Darwinie i Iris.
 
*19.04.2009 - Na Krajowej Wystawie w Częstochowie  w klasie szczeniąt KIMI z Aresibo (córka Orsona i Deby) wygrała (oc. WO i I lok), w klasie młodzieży (na 9 suczek) RR-ROMA Rokada (córka Darwina i Diany) zdobyła srebrny medal (oc.dosk. II lok), a w klasie otwartej (na 9 suczek) wygrała FICHU LEE Milenijna Rodzina (córka Darwina i Brenda Lee) - oc.dosk. lok.I i otrzymała tytuł Najlepsza Dorosła Suka w Rasie!
 
*19.04.2009 - Na Krajowej Wystawie w Lublinie w klasie pośredniej suk  JODIE FOSTER u Źródeł Wisły (córka Darwina i Emi) zdobyła srebrny medal (oc.dosk. II lok.) a w otwartej psów wygrał BROOKLIN znad Noteckiej Ziemi (syn Eric-a i Wiki) - oc.dosk., I lok, CWC!
 
*19.04.2009 - Na Krajowej Wystawie w Inowrocławiu w klasie pośredniej (na 6 suczek) MATA HARI Psy i My (córka Eric-a i Jolki) zdobyła brązowy medal (oc.dosk. III lok), a w klasie szczeniąt PANDA Bon Voyage (córka Darwina i Fridy) wygrała - ocena Wybitnie Obiecująca i lokata I.
 
*14.04.2009 - Urodził się syn Eric-a i Fabiany.
 
*05.04.2009 - Na Krajowej Wystawie w Ostravie (CZ) BARON ze Starobelske samoty (syn Darwina i Amandy) w klasie młodzieży zdobył srebrny medal (vyborny, II lok).
 
*04.04.2009 - Urodziły się szczenięta po  Eric-u i Cori.
 
*04.04.2009 - Na Krajowej Wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim w klasie pośredniej MATA HARI Psy i My (córka Eric-a i Jolki) zdobyła brązowy medal (oc.dosk. III lok.), a w klasie młodzieży  KAZAR u Żródeł Wisły (syn Darwina i Brendy) zdobył złoto (oc.dosk. I lok) oraz tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie!
 
*27.03.2009 - Urodziły się dzieci Darwina i Brendy.
 
*22.03.2009 - Urodziły się szczeniaki po Darwinie i Izmirce.
 
*21.03.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Katowicach w klasie championów III lok zdobył B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki), w klasach szczeniąt wygrało rodzeństwo KADET OZZY i KIMI z Aresibo (dzieci Orsona i Deby) - I lokaty. oceny Wybitnie Obiecujący, w klasie pośredniej na 8  psów FEGARI LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) zdobył III lok, a jego siostra FLEUR LEE w klasie pośredniej na 11 suczek także zdobyła brązowy medal. W klasie młodzieży na 16 suczek II lok zdobyła RASTI Rokada (córka Darwina i Diany), a nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo wygrała (I lok) oraz otrzymała tytuł Zwycięzcy Młodzieży i certyfikat kwalifikujący na CRUFTS 2010 !
 
*15.03.2009 - Na Krajowej Wystawie w Jarosławiu (O/Przemyśl) w klasie pośredniej na 8 suczek BEAUTYFUL BESSY od Dvou briz (córka Darwina i Diny) zdobyła brązowy medal (oc. dosk. III lok).
 
*08.03.2009 - Na Krajowej Wystawie w Dżonkowie (O/Zielona Góra) w klasie młodzieży w stawce 9 suczek RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) zdobyła II lok., a MATA HARI Psy i My (córka Eric-a i Jolki) lok. I oraz tytuł Zwycięzcy Młodzieży i tym samym ukończyła Młodzieżowego Championa Polski!
 
*17.02.2009 - Urodziły się szczenięta po Darwinie i Brenda Lee.
 
*07-08.02.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Brnie (Czechy) pierwszego dnia ANABELL Eldegi (córka Darwina i Dei) wygrała w klasie pośredniej (V1 i CAC), a drugiego dnia zdobyła II lok i resCAC, a jej siostra ANIRYS Eldegi wygrała - V1 i CAC!
 
*07.02.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Rzeszowie FERGI LEE Milenijna Rodzina (córka Darwina i Brenda Lee) w klasie pośredniej zdobyła II lok na 12 suczek, ANDREAS Dajollandia (syn Darwina i Jowity) wygrał w klasie szczeniąt (WO,I lok) i zdobył tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie, a B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie championów i zdobył tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie i CACIB!
 
*06.02.2009 - Urodził się miot po Darwinie i Nucie.
 
*25.01.2009 - Na Międzynarodowej Wystawie w Trencine (Słowacja) BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny) wygrał w klasie młodzieży - V1 i CAJC - tym samym ukończył Młodzieżowego Championa Słowacji!
 
*24.01.2009 - Na Krajowej Wystawie w Głogowie RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) wygrała w klasie młodzieży - I lok i Zwycięstwo Młodzieży!


2008 rok:
 


*07.11.2008 - Na Krajowej Wystawie w Nowej Rudzie CASSIOPEA Od Trotinskeho potoka (córka Darwina i Buffy) wygrała w klasie pośredniej  - I lok. i CWC!
 
*28.11.2008 - Urodziły się szczeniaki po Darwinie i Amy.
 
*16.11.2008 - Na Krajowej Wystawie w Kielcach nasze maluchy HARMONIA i LE ROI ROGER wygrały w klasach szczeniąt ( I lok. WO), a "King" zdobył tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie, DARWIN wygrał w klasie Championów (I lok.CWC). JOKO ONO u Źródeł Wisły (córka Darwina i Emi) wygrała w klasie pośredniej na 11 suczek (I lok.CWC) i zdobyła tytuł Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (BOS), a BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie otwartej oraz zdobył tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie i Zwycięzca Rasy (BOS, BOB), i tym samym ukończył Championat Polski!
 
*16.11.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Pradze BRAHMS Eleuteria (syn Erica i Inki) zdobył II lok i res.CAC w klasie championów.
 
* 11.11.2008 - Urodziły się dzieci Darwina i Kayah.
 
*09.11.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Poznaniu w klasie młodzieży w stawce 10 suczek JOKO ONO u Źródeł Wisły (córka Darwina i Emi) była III, a MATA HARI Psy i My (córka Eric-a i Jolki) II.
 
*02.11.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Nitre (Słowacja) ANIRYS Eldegi (córka Darwina i Dei) w klasie pośredniej zdobyła II lok. i resCAC, a BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny) wygrał w klasie młodzieży (V1, CAJC) !
 
*19.10.2008 - Na Krajowej Wystawie w Brnie (Czechy) BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie otwartej (V1,CAC), a ANABELL Eldegi (córka Darwina i Dei) w klasie pośredniej (V1, CAC)!
 
*18.10.2008 - Na Klubowej Wystawie w Velki Meder (Słowacja) BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny) wygrał w klasie młodzieży (V1,CAJC) i otrzymał tytuł Młodzieżowego  Zwycięzcy Klubu!
 
*12.10.2008 - Na Krajowej Wystawie w Zabrzu nasz ORSON WELLES wygrał w klasie championów (I lok i CWC), II lokatę zdobył B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki), w klasie szczeniąt wygrała RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) - I lok.,wo, NSzwR. W klasie młodzieży II lokatę (na 6) zdobyła FIONA Aresibo (córka Darwina i Dżiani). W klasie pośredniej II lok. zdobyła FICHU LEE Milenijna Rodzina (córka Darwina i Brenda Lee), a jej siostra FLEUR LEE I lok, CWC i tytuł Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, a ich brat FEGARI LEE wygrał w klasie pośredniej - I lok. CWC, tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie oraz został Zwycięzcą Rasy (BOS,BOB)!
 
*11.10.2008 - Na Klubowej Specjalistycznej Wystawie w Zarybnicka Lhote (Czechy) BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) w klasie otwartej na 36 psów zdobył lokatę II i resCAC,  a jego brat BACH lokatę I, CAC i został Klubowym Zwycięzcą!
 
*05.10.2008 - Na Krajowej Wystawie w Rybniku BEEXTER Tigget (syn Darwina i Luny) zdobył III lokatę w klasie otwartej, FEGARI LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) w klasie pośredniej II lok, a jego siostra FLEUR LEE była III, w klasie młodzieży WENUS Puchate Kreple (córka Eric-a i Nuty) zdobyła III lok, w klasie szczeniąt wygrały BARON ze Starobelske samoty (syn Darwina i Amandy) i RASTI Rokada (córka Darwina i Diany), która zdobyła także tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie!
 
*28.09.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) w klasie otwartej (na 9 psów) zdobył  lok.I., CWC i res-CACIB!
 
*27.09.2008  - Na Międzynarodowej Wystawie w Ceske Budejovice  ANDY ze Starobelske samoty (córka Eric-a i Amandy) w klasie pośredniej zdobyła III lok (na 8 suczek).
 
*26.09.2008 - Urodziły się szczenięta po Darwinie i Ashanti.
 
*17.09.2008 - Urodził się miot po Darwinie i Fridzie.
 
*14.09.2008 - Na Krajowej Wystawie w Chorzowie w klasie otwartej BEEXTER Tigget (syn Darwina i Luny) zdobył III lokatę, w klasie młodziezy WENUS Puchate Kreple (córka Eric-a i Nuty) II lok., a FIONA z Aresibo (córka Darwina i Dżiani) I lok z Zwycięstwo Młodzieży, w klasie posredniej ANIRYS Eldegi (córka Darwina i Dei) II lok, a FICHU LEE Milenijna Rodzina (córka Darwina i Brenda Lee) I lok, CWC i tytuł Najlepsza Dorosła Suka w Rasie. Nasz ERIC THE RED w klasie chamionów otrzymał I lok, CWC oraz tytuły Najlepszy Dorosły Pies w Rasie oraz Zwycięstwo Rasy!
 
*14.09.2008 - Na Klubowej Wystawie Molosów w Warszawie w klasie pośredniej FERRIS LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) zdobył III lokatę, a debiutujący w klasie szczeniąt KAZAR u Źródeł Wisły (syn Darwina i Brendy) lok.I z oceną Wybitnie Obiecujący oraz BIS III !
 
*13.09.2008 - Na Krajowej Wystawie w Warszawie w klasie otwartej wygrał  BROOKLYN znad Noteckiej Ziemi (syn Eric-a i Wiki) - lok. I.
 
*07.09.2008 - Na Krajowej Wystawie w Przemyślu w klasie młodzieży BEAUTYFUL BESSI od Dvou briz (córka Darwina i Diny) zdobyła II lok.
 
*31.08.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Mladej Boleslav (Czechy) w klasie otwartej (na 13 psów) BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) zdobył III lokatę, a jego brat  BACH lokatę I oraz CAC i CACIB!
 
*25.08.2008 - Urodziły się szczeniaki po Orsonie i Deby.
 
*17.08.2008 - Na krajowej Wystawie w Nowym Targu w klasie młodzieży MISTER URCHIN z Doliny Stawów (syn Eric-a i Bryzy), a w klasie otwartej BEEXTER Tiggett (syn Darwina i Luny) zdobyli II lok i srebrne medale.
 
*16.08.2008 - Na Miedzynarodowej Wystawie w Bratysławie (Słowacja) w klasie młodzieży KEROL Top-Berner (córka Darwina i Aduli) zdobyła I lok. oraz Zwycięstwo Młodzieży - CAJC!
 
*15.08.2008 - Urodziły się szczenięta po Darwinie i Gai.
 
*10.08.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Sopocie w klasie otwartej ASTOR Zelma (syn Eric-a i Bony) zdobył II lok (na 7 psów) i srebrny medal!
 
*03.08.2008 - Na Krajowej Wystawie w Zakopanym w klasie szczeniąt wygrała RR-ROMA Rokada (córka Darwina i Diany) i zdobyła tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie,  JOKO ONO u Źródeł Wisły (córka Darwina i Emi) wygrała w klasie młodzieży i uzyskała tytuł Zwycięzca Młodzieży, a FOREST LEE Milenijan Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) wygrał w swojej klasie  i  uzyskał tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz Najlepszy Junior w Rasie!
 
03.08.2008 - Na Krajowej Wystawie w Legnicy w klasie młodzieży DON DOMINO Perra Bonita (syn Darwina i Irmy) był II z oc.dosk., a DELAYLA Fidelia (córka Darwina i Frixi) zdobyła I lok i tytuł Zwycięzcy Młodzieży!
 
*27.07.2008 - Na Krajowej Wystawie w Będzinie w klasie pośredniej FICHU LEE (córka Darwina i Brendy Lee) zdobyła II lokatę a jej siostra  FLEUR LEE wygrała w tej klasie (I lok i CWC) oraz zdobyła tytuł Najlepsza Dorosła Suka w Rasie! Debiutantki RR-ROMA Rokada (córka Darwina i Diany) wygrała klasę szczeniąt i dostała tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie, a  JOKO ONO u Źródeł Wisły (córka Darwina i Emi) wygrała w klasie młodzieży i zdobyła tytuły Zwycięzca Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie!
 
*20.07.2008 - Na Krajowej Wystawie w Gdyni ASTOR Zelma (syn Bony i Eric-a) wygrał w klasie otwartej (I lok. CWC) i zdobył tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie!
 
*20.07.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Mladej Boleslav (Czechy) w klasie otwartej BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) był II, a jego brat BACH zdobył I lok i CWC!
 
*12.07.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Warszawie w klasie pośredniej II lok zdobył BROOKLYN znad Noteckiej Ziemi (syn Eric-a i Wiki), także II lok. w klasie pośredniej zdobyła FICHU LEE (córka Darwina i Brenda Lee), a w klasie młodzieży wygrała JODIE FOSTER u Źródeł Wisły (córka Darwina i Emi) zdobywając Zwycięstwo Młodzieży i tytuł Najlepszy Junior w Rasie!
 
*09.07.2008 - Urodziła się córeczka Eric-a i Nuty.
 
*06.07.2008 - Na Krajowej Wystawie w Ustroniu (O/Bielsko-Biała) w klasie otwartej brązowy medal zdobył BEEXTER Tiggett (syn Darwina i Luny), a wygrał B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - I lok. CWC, w klasie młodzieży wszystkie medale zdobyli synowie Darwina i Brendy Lee tzn.: III lok FERIS LEE, II lok FOREST LEE i I lok i Zw. Mł. FEGARI LEE, a ich siostra FLEUR LEE wygrała w klasie pośredniej zdobywając I lok. CWC oraz tytuł Najlepsza Dorosła Suka w Rasie!
 
*06.07.2008 - Urodził się miot po Darwinie i Emi.
 
*29.06.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Brnie w klasie młodzieży KEROL Top-Berner (córka Darwina i Aduli) zdobyła III lok., a ANABELL Eldegi (córka Darwina i Dei) była II.
 
*28.06.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Krakowie FLEUR LEE Milenijna Rodzina (córka Darwina i Brenda Lee) zdobyła II lok w klasie młodzieży, DŻOKER Aresibo (syn Darwina i Dżiani) lok.  I w klasie pośredniej, a BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie otwartej (I lok. CWC) i tym samym skończył Championat Polski !
 
*23.06.2008 - Urodziły się dzieci Darwina i Frixi.
 
*15.06.2008 - Na Krajowej Wystawie w Kaliszu B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie otwartej - I lok i CWC!
 
*15.06.2008 - Na Krajskej Wystawie w Lanskroune (Czechy) CASSIOPEA od Trotinskeho potoka (córka Darwina i Buffy) wygrała w klasie młodzieży - I lok!
 
*15.06.2008 - Na Krajowej Wystawie w Raciborzu debiutujac w klasie młodzieży JOHN LENNON u Źródeł Wisły (syn Darwina i Emi) zdobył brązowy medal (III lok na 9 psów), a FLEUR LEE Milenijna Rodzina (córka Darwina i Brenda Lee) srebrny także w klasie młodzieży (II lok. na 7 suczek).
 
*08.06.2008 - Urodziły się szczeniaki po Darwinie i Jowicie.
 
*02.06.2008 - Urodziły się szczenięta po Ericu i Havrze.
 
*31.05.2008 - Na Krajskej Wystawie w Hradci Kralove (Czechy) CASSIOPEA od Trotinskeho potoka (córka Darwina i Buffy) w klasie młodzieży była II.
 
*25.05.2008 - Na Krajowej Wystawie w Radomiu DŻOKER z Aresibo (syn Darwina i Dżiani) był trzeci w klasie pośredniej, a B-MOL Eleuteria (syn Erc-a i Inki) wygrał w klasie otwartej (I lok. CWC) oraz zdobył tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, a tym samym ukończył Championat Polski!
 
*25.05.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Litomericach (Czechy) w klasie szczeniąt ARNY Uba-Duru (syn Darwina i Brendy zHk) zdobył II lokatę i ocenę wybitnie obiecujący,  BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) w klasie otwartej zdobył  resCAC-a (II lok na 13 psów), a ANABELL Eldegi (córka Darwina i Dei) wygrała w klasie młodzieży (I lok na 22 suki) i zdobyła Zwycięstwo Młodzieży - CAJC!
 
*24.05.2008 - Na Klubowej Wystawie SPP w Remate (Słowacja) KING-KARLOS Top-Berner (syn Darwina i Aduli) zdobył brązowy medal w klasie młodzieży - III lokata na 20 psów!
 
*18.05.2008 - Na Krajowej Wystawie w Jeleniej Górze BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie otwartej (I lok. CWC) oraz zdobył tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie i Zwycięstwo Rasy!
 
*18.05.2008 - Na krajowej Wystawie w Bytomiu w klasie młodzieży FOREST LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) zdobył brązowy medal, w klasie otwartej B-MOL Eleuteria (syn Eri-ca i Inki) srebrny, a nasz ERIC złoty w klasie championów (I lok.CWC) i tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie!
 
*11.05.2008 - Urodził się miot po Darwinie i Fanny.
 
*11.05.2008 - Na Krajowej Wystawie w Płocku w klasie pośredniej ERIS Black-Velvet (córka Eric-a i Bianki) zdobyła II lokatę, a CLEO Markowy Klan (córka Darwina i Axy) wygrała (I lok, CWC)!
 
*10.05.2008 - Na Klubowej Wystawie SPP w Roznovie p.Radhostem (Czechy) BRENDA z Houboveho kralovstvi (córka Eric-a i Gibi) w klasie otwartej zdobyła II lokatę na 51 suk, a jej córka (z Darwinem) AISHA Uba-Duru w klasie szczeniąt (lok.II z 11). W klasie szczeniąt w psach (z 12) wygrał BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny), a w klasie baby (z 8) wygrała DŻINA od Samohelky (córka Darwina i Connie). W klasie młodzieży w stawce 64 suk III lokatę zdobyła KOFIE Top-Berner (córka Darwina i Aduli), a wygrała jej siostra KEROL i zdobyła Zwycięstwo Młodzieży!
 
*04.05.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Łodzi w klasie pośredniej BROOKLYN znad Noteckiej Ziemi (syn Eric-a i Wiki) zdobył brązowy medal, a CLEO Markowy Klan (córka Darwina i Axy) zdobyła srebrny medal (II lok. z 14 i ResCACIB),  BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki)  wygrał w klasie otwartej - I lok z 12, CWC oraz ResCACIB!!
 
*02.05.2008 - Na Krajowej Wystawie w Bydgoszczy w klasie pośredniej CLEO Markowy Klan (córka Darwina i Axy) zdobyła brązowy, a BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) srebrny medal.
 
*01.05.2008 - Na Krajowej Wystawie Ras Szwajcarskich w Bydgoszczy w klasie pośredniej wygrała CLEO Markowy Klan (córka Darwina i Axy) - I lok z 6, CWC!
 
*27.04.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Opolu nasz ERIC  w klasie championów zdobył brązowy medal, a jego syn B-MOL w klasie pośredniej złoty (I lok.CWC). W klasie pośredniej CLEO Markowy Klan (córka Darwina i Axy) zdobyła III, a DEBY z Aresibo (córka Darwina i Dżiani) II lokatę na 11 suczek.
 
*26.04.2008 - Pojizerska Krajska wystawa w Mlada Boleslav (CZ) - BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie otwartej.
 
*20.04.2008 - Na Krajowej Wystawie w Częstochowie w klasie pośredniej BEEXTER Tigget (syn Darwina i Luny) zdobył II lokatę, B-MOL (syn Eric-a i Inki) I lokatę i CWC, CELINE Markowy Klan (córka Darwina i Axy) zdobyła II lokatę, a jej siostra CLEO I lokatę i CWC! Nasz DARWIN w klasie championów zdobył I lokatę, CWC, oraz tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie i Zwycięstwo Rasy!!
 
*20.04.2008 - Na Krajowej Wystawie w Lublinie w klasie pośredniej BERDI Tigget (córka Darwina i Luny) zdobyła II lokatę, a DŻOKER Aresibo (syn Darwina i Dżiani) I lokatę, CWC, a także tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie i Zwycięstwo Rasy!
 
*20.04.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Ceskych Budejovicach w klasie młodzieży CAMI od Trotinskeho potoka (córka Darwina i Buffy) zdobyła III lok., a debiutując w klasie szczeniąt BURGI od Dvou briz (syn Darwina i Diny) był II, a w klasie baby DŻINA od Samohelky (córka Darwina i Conni) zdobyła lokatę I.
 
*13.04.2008 - Na Krajowej Wystawie w Ostrawie (Czechy) w klasie szczeniąt BARA od Dvou briz (córka Darwina i Diny) zdobyła III lokatę, a jej siostra BELLA i brat BIVOJ lokatę II, natomiast KEROL Top-Berner (córka Darwina i Aduli) wygrała w klasie młodzieży na 22 suczki (I lokata i CAJC) oraz zdobyła Zwycięstwo Młodzieży!
 
*12.04.2008- Urodziły się córeczki Eric-a i Demi.
 
*29.03.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Katowicach w klasie pośredniej DEBY z Aresibo (córka Darwina i Dżiani) zdobyła srebrny medal (II lokata z 6 suczek), w klasie pośredniej w stawce 6 psów B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) zdobył brązowy medal, a BEEXTER Tiggett (syn Darwina i Luny) złoty (I lok. CWC). Nasz ORSON w klasie championów zdobył złoty medal, CWC i Res CACIB!
 
*22.03.2008 - Urodziły się dzieci Darwina i Harishy.
 
*22.03.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Pradze (Czechy) ANIRYS Eldegi (córka Darwina i Dei) w klasie młodzieży zdobyła II lokatę na 17 suczek!
 
*21.03.2008 - Urodziły się szczenięta po Eric-u i Fabianie.
 
*09.03.2008 - Na Krajowej Wystawie w Jarosławiu w klasie pośredniej na 8 suczek JAMAJKA Słoneczko (córka Eric-a i Chery) była III, a CLEO Markowy Klan (córka Darwina i Axy) II.
 
*08.03.2008 - Urodził się syn Eric-a i Crazy.
 
*01.03.2008 - Na Klubowej Wystawie w Ceskych Budejovicich (Czechy) BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) w klasie pośredniej zdobył III lokatę na 9 psów.
 
*29.02.2008 - Urodziły się szczeniaczki po Darwinie i Brendy.
 
*27.02.2008 - Urodziły się dzieci Orsona i Nataris.
 
*24.02.2008 - Na Wystawie Championów w Lesznie B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) w klasie psów zdobył I lokatę, CWC i tytuł Najlepszy Pies w Rasie!
 
*22.02.2008 - Urodził się miot po Darwinie i Amandzie.
 
*10.02.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Brnie (Czechy)  CAMI Od Trotinskeho potoka (córka Darwina i Buffy) w klasie młodzieży zdobyła II lokatę na 15 suczek!
 
*09.02.2008 - Urodziły się szczenięta po Eric-u i Lunie.
 
*09.02.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Rzeszowie CLEO Markowy Klan (córka Darwina i Axy) w klasie młodzieży zdobyła srebrny medal (II lokata na 9 suczek), a  B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie pośredniej -  lok I, CWC i ResCACIB !
 
*27.01.2008 - Na Międzynarodowej Wystawie w Trencinie (Słowacja) GEMA Radu (córka Eric-a i Darty) wygrała w klasie otwartej i otrzymała CAC!
 
*26.01.2008 - Na Krajowej Wystawie w Głogowie BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie pośredniej i otrzymał CWC!
 
*19.01.2008 - Urodziły się dzieci Darwina i Diany.
 
*12.01.2008 - Na Krajowej Wystawie w Olomouc (Czechy) BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie otwartej (lok I i CAC), BACH Eleuteria w klasie pośredniej był trzeci (obaj synowie Eric-a i Inki).
 


2007 rok:
 

*23.12.2007 - Urodziły się szczeniaki po Eric-u i Arii.
 
*02.12.2007 - Na Krajowej Wystawie w Nowej Rudzie BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie pośredniej (lok I i CWC) oraz zdobył tytuł Najlepszy Pies w Rasie (BOS) !
 
*26.11.2007 - Urodził się miot po Darwinie i Conni.
 
*18.11.2007 - Na Międzynarodowej Wystawie w Pradze (Czechy) BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) w klasie pośredniej (na 12 psów) zdobył III lok, a na Międzynarodowej Wystawie w Kielcach BEEXTER Tiggett (syn Darwina i Luny) w klasie pośredniej (na 6) także był III.
 
*11.11.2007 - Na Międzynarodowej Wystawie w Poznaniu B-MOL Eleuteria (syn Erc-a i Inki) wygrał w klasie pośredniej (na 8 psów I lok, CWC) !
 
*17.10.2007 - Urodziły się dzieci Darwina i Soni.
 
*16.10.2007 - Urodziły się szczenięta po Eric-u i Bryzie.
 
*14.10.2007 - Na Krajowej Wystawie w Zabrzu  FOREST LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) debiutując w klasie szczeniąt zdobył III lokatę (z 5), a jego siostry FERGI też III, a FLEUR II (z 5). Nasz ORSON w klasie Championów zdobył złoto (I lok, CWC).
 
*13.10.2007 - Na Klubowej Wystawie Psów Szwajcarskich w Roznovie (Czechy) BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) w klasie pośredniej na 15 psów zdobył II lokatę i Res CAC-a, a debiutująca w klasie szczeniąt FLEUR LEE Milenijna Rodzina (córka Darwina i Brenda Lee) była III na 22 suczki!
 
*07.10.2007 - Na Krajowej Wystawie w Rybniku DEBY Aresibo zdobyła srebrny medal w klasie młodzieży (lok II na 5 suczek), a jej tatuś, nasz DARWIN wygrał w klasie championów (I lokata, CWC) i zdobył tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie (BOS) oraz został Zwycięzcą Rasy (BOB)!
 
*04.10.2007 - Urodziły się szczeniaczki po Darwinie i Irmie.
 
*30.09.2007 - Na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu DIZZY Aresibo (córka Darwina i Dżiani) w klasie młodzieży (na 12 suczek) zdobyła III lok, B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) w klasie pośredniej na 6 psów zdobył II lok, a jego bracia w klasie młodzieży (na 7 psów) BACH zdobyłII lok, a BRAHMS I lokatę i tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz Najlepszy Junior w Rasie!
 
*24.09.2007 - Urodził się miot po Eric-u i Alisson.
 
*15.09.2007 - Na Krajskej Wystave w Liberci (CZ)  BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) był I w klasie młodzieży i otrzymał tytuł Najlepszy Junior w Rasie!
 
*13.09.2007 - Urodziły się szczenięta po Eric-u i Jolce.
 
*13.09.2007 - Urodziły się dzieci Darwina i Brendi.
 
*09.09.2007 - Na Klubowej Wystawie Molosów i Szwajcarskich Psów Pasterskich w Warszawie w klasie młodzieży (na 6 psów) BEEXTEER Tiggett(syn Darwina i Luny) zdobył II lokatę.
 
*02.09.2007 - Na Krajowej Wystawie w Częstochowie w klasie młodzieży (na 6 suczek) DIANA z pod Zielonej Hałdy (córka Eric-a i Kajki) zdobyła III lokatę, a DEBY Aresibo (córka Darwina i Dżiani) I i otrzymała tytuł Zwycięzca Młodzieży oraz Najlepszy Junior w Rasie!
 
*02.09.2007 - Na Międzynarodowej Wystawie w Mladej Boleslav (Czechy) w klasie baby debiutowały dzieci Darwina i Buffy i tak CARLOS Od Trotinskeho potoka otrzymał lokatę II, natomiast w klasie szczeniąt suczek trzy miejsca lokatowe przypadły dzieciom Darwina i Dei i tak ANABELL Eldegi  III, ANIRYS II i ADRIANA I !
 
*26.08.2007 - Na Międzynarodowej Wystawie w Białymstoku w klasie młodzieży (na 8 suczek) CLEO Markowy Klan (córka Darwina i Axy) zdobyła III lok, w klasie młodzieży psów DŻOKER Aresibo (syn Darwina i Dżiani) zdobył II lok, a  BEEXTER Tiggett (syn Darwina i Luny) wygrał (I lok) i otrzymał tytuł Zwycięzcy Młodzieży, a tym samym ukończył Młodzieżowy Championat Polski!
 
*23.08.2007 - Urodziły się szczeniaki po Darwinie i Dinie.
 
*05.08.2007 - Na Krajowej Wystawie w Zakopanym DIANA z pod Zielonej Hałdy (córka Eric-a i Kajki) wygrała w klasie młodzieży i otrzymała tytuł Zwycięzcy Młodzieży, a  BEEXTER Tiggett (syn Darwina i Luny) wygrał w klasie pośredniej (I lokata, CWC) i zdobył tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie (BOS) oraz został Zwycięzcą Rasy (BOB) !.
 
*29.07.2007 - Na Krajowej Wystawie w Będzinie DIANA z pod Zielonej Hałdy (córka Eric-a i Kajki) w klasie młodzieży na 8 suk  zdobyła III lok, a BEEXTER Tiggett (syn Darwina i Luny) debiutując w klasie pośredniej był II.
 
*22.07.2007 - Na Krajowej Wystawie w Nowym Targu BEEXTER Tiggett (syn Darwina i Luny) wygrał w klasie młodzieży i otrzymał tytuł Zwycięzca Młodzieży oraz Najlepszy Junior w Rasie!
 
*15.07.2007 - Na Krajowej Wystawie w Gdyni  CLEO Markowy Klan (córka Darwina i Axy) w klasie młodzieży suk zdobyła złoto (I lok. Zw.Mł.),  JORKO Słoneczko (syn Erc-a i Chery) wygrał w klasie młodzieży psów  i otrzymał tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie, a na krajowej wystawie w Nowym Targu BEEXTER Tiggett (syn Darwina i Luny) uzyskał identyczny wynik!
 
*07.07.2007 - Urodziły się szczenięta po Darwinie i Drace.
 
*07.07.2007 - Na Międzynarodowej Wystawie w Warszawie BROOKLYN znad Noteckiej Ziemi (syn Eric-a i Wiki) w klasie młodzieży z oceną doskonałą zdobył III lokatę (na 8 psów).
 
*04.07.2007 - Urodziły się dzieci Darwina i Emi.
 
*01.07.2007 - Na Krajowej Wystawie w Ustroniu (ZK O/Bielsko Biała) DARWIN wygrał w klasie championów (I lokata, CWC) i zdobył tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie (BOS) oraz został Zwycięzcą Rasy (BOB!), a jego syn BEEXTER Tiggett wygrał w klasie młodzieży (I lokata na 8 psów) i zdobył tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie!
 
*23.06.2007 - Na Międzynarodowej Wystawie w Krakowie CINDY Markowy Klan (córka Darwina i Axy) wygrała klasę szczeniąt (na 5 suczek) z oceną wybitnie obiecującą i uzyskała tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie, a w klasie młodzieży (na 9 psów)  B-MOL Eleuteria (syn Erica i Inki) zdobył srebrny (II lok), a BEEXTEER Tiggett  (syn Darwina i Luny) brązowy medal (III lok).
 
*11.06.2007 - Urodziły się pieski po Darwinie i Quendy.
 
*10.06.2007 - Na Krajowej Wystawie w Lublinie DŻOKER z Aresibo (syn Darwina i Dżiani) w klasie młodzieży z oceną doskonałą zdobył II lokatę i srebrny medal, a na Krajowej Wystawie w Kaliszu B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) uzyskał identyczny wynik.
 
*09.06.2007 - Urodziła się córeczka Darwina i Frixi.
 
*20.05.2007 - Na Krajowej Wystawie w Radomiu DIANA z pod Zielonej Hałdy (córka Eric-a i Kajki) w klasie młodzieży suczek z oceną doskonałą zdobyła II lokatę, a w klasie młodzieży psów z ocenami doskonałymi, DŻOKER z Aresibo (syn Darwina i Dźiani) był trzeci, a B-MOL (syn Eric-a i Inki) pierwszy i otrzymał tytuły Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie!
 
*20.05.2007 - Na Międzynarodowej Wystawie w Litomerice (Czechy) BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) w klasie młodzieży z oceną doskonałą zdobył II lokatę.
 
*13.05.2007 - Na Krajowej Wystawie w Jeleniej Górze DIZZY z Aresibo (córka Darwina i Dżiani) debiutując w klasie młodzieży uzyskała ocenę doskonałą, lokatę I i tytuł Zwycięzca Młodzieży, a BRAHMS Eleuteria (syn Erica i Inki) w klasie młodzieży był także I, uzyskał tytuł Najlepszy Junior w Rasie, oraz został Zwycięzcą Rasy!
 
*12.05.2007 - Na Specjalnej Wystawie Ras Szwajcarskich w Zarybnicne Lhote (Czechy) ANDREE ze Starobelske samoty (syn Eric-a i Amandy) debiutując w klasie baby zdobył złoty medal z oceną wybitnie obiecujący, a  BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) z oceną doskonałą zdobył II lokatę w klasie młodzieży na 36 psów!
 
*06.05.2007 - Na Międzynarodowej Wystawie w Łodzi DARWIN w klasie Championów był trzeci, B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) w klasie młodzieży drugi, a CLEO Markowy Klan (córka Darwina i Axy) debiutując w klasie szczeniąt uzyskała ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie !
 
*04.05.2007 - Urodziły się szczeniaki po Darwinie i Dżiani.
 
*03.05.2007 - Na Krajowej Wystawie w Bydgoszczy B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie młodzieży (I lokata, złoty medal) i uzyskał tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz Najlepszy Junior w Rasie. Tym samym ukończył Młodzieżowy Championat Polski!
 
*02.05.2007 - Na Krajowej Wystawie Ras Szwajcarskich w Bydgoszczy B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w klasie młodzieży (I lokata, złoty medal) i uzyskał tytuł Zwycięzcy Młodzieży.
 
*30.04.2007 - Urodziły się szczenięta po Eric-u i Nucie.
 
*29.04.2007 - Na Międzynarodowej Wystawie w Opolu ORSON w klasie Championów był drugi, a DIANA z pod Zielonej Hałdy (córka Eric-a i Kaji) w klasie Młodzieży na 10 suczek zdobyła ocenę doskonałą, II lokatę i srebrny medal!
 
*22.04.2007 - Na Krajowej wystawie w Lublinie BROOKLIN znad Noteckiej Ziemi (syn Eric-a i Wiki) debiutując w klasie szczeniąt otrzymał ocenę wybitnie obiecujący i I lokatę oraz tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie!
 
*15.04.2007 - Na Międzynarodowej Wystawie w Wieselburgu (Austria)  DARWIN w klasie Championów zdobył trzecią lokatę.
 
*07.04.2007 - Urodziły się dzieci Darwina i Hawry.
 
*07.04.2007 - Na Krajowej Wystawie w Ml. Boleslav BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał w swojej klasie i zdobył tytuł Zwycięzcy Młodzieży.
 
*05.04.2007 - Urodził się miot po Darwinie i Aduli.
 
*04.04.2007 - Urodziły się szczeniaki po Darwinie i Brenda Lee.
 
*03.04.2007 - Urodziły się szczenięta po Darwinie i Brendy.
 
*22.03.2007 - Urodziły się dzieci Darwina i Buffy.
 
*17.03.2007 - Na Międzynarodowej Wystawie w Katowicach DEBY z Aresibo (córka Darwina i Dżani) wygrała klasę szczeniąt z oceną wybitnie obiecującą i uzyskała tytuł Najpiękniejsze Szczenię w Rasie, a B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) wygrał  klasę młodzieży na 6 psów (I lokata, złoty medal) i uzyskał tytuł Zwycięzcy Młodzieży!
 
*16.03.2007 - Urodził się miot po Eric-u i Crazy.
 
*06.03.2007 - Urodziły się szczenięta po Orsonie i Quiście.
 
*28.02.2007 - Urodziły się dzieci Darwina i Deusky.
 
*01.02.2007 - Urodziły się szczeniaki po Orsonie i Baji.
 
*01.01.2007 - Urodził się miot po Eric-u i Lunie.
 


ARCHIVE NEWS

Archiwum Nowości:  2004-2006