Archiwum nowości


 


Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie kliknij na kolorowe imię:
 


2012 rok:
 

*11.11.2012 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Kielcach, sędzia L. Jancik (CZ):
klasa pośrednia suki: nasza VICTORIA Rokada - Doskonała I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (BOS) i CACIB!


 

*21.10 2012 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu, sędzia M. Lewandowski:
klasa championów psy - KAZAR u Źródeł Wisły (syn Darwina i Brendy) - Doskonała II.
klasa młodzieży suki: nasza VICTORIA Rokada - Doskonała I, Zwycięzca Młodzieży - Młodzieżowy Zwycięzca Polski Poznań 2012, Najlepszy Junior w Rasie, Nominacja na CRUFTS 2013 oraz ukończyła Młodzieżowy Championat Polski!
 
*20.10.2012 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu, sędzia A. Kot:
klasa młodzieży suki: nasza VICTORIA Rokada - Doskonała I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie!
 
*14.10.2012 - Krajowa Wystawa Psów w Zabrzu, sędzia M. Kozłowska:
klasa championów psy - HARRY Milenijna Rodzina (syna Darwina i Brenda Lee) - Doskonała I, CWC!
klasa weteranów psy - nasz Tertzo's DARWIN - Doskonała I, Najlepszy Weteran w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB),  Najpiękniejszy Pies Grupy II (BOG) - lokata III, Najpiękniejszy Weteran Wystawy - lokata I !




 

 

klasa młodzieży suki - nasza VICTORIA Rokada - Doskonała I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie!


 

*7.10.2012 - Krajowa Wystawa Psów w Rybniku, sędzia A. Kot:
klasa championów psy - HARRY Milenijna Rodzina (syna Darwina i Brenda Lee) - Doskonała I, CWC, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy!
klasa weteranów psy - nasz ORSON Degli Antichi Mulini - Doskonała I, Najlepszy Weteran w Rasie!


 

klasa młodzieży suki - nasza VICTORIA Rokada - Doskonała I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie!


 

*5.09.2012 - Krajowa Wystawa Psów w Chorzowie, sędzia M. Lewandowski:
klasa otwarta psy - KADET OZZY z Aresibo (syn Orsona i Deby) - Doskonała I, CWC
 
*29.07.2012 - Krajowa Wystawa Psów w Będzinie, sędzia H. Assenmacher-Feyel (DE):
klasa weteranów psy - nasz Tertzo's DARWIN - Doskonała I, Najlepszy Weteran w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB), Najpiękniejszy Weteran Wystawy III, Najpiękniejszy Pies Oddziału Będzin !


 


 

klasa championów suki - RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) - Doskonała I, CWC.
 
*15.07.2012 - Międzynarodowa Wystawa w Warszawie, sędzia O. Kupriyanova-Sinko (SI):
klasa otwarta psy - KAZAR u Źródeł Wisły (syn Darwina i Brendy) - Doskonała I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, CACIB, Zwycięzca Rasy!
 
*01.07.2012 - Krajowa Wystawa w Ustroniu (Oddział Bielsko-Biała), sedzia A. Kot:
klasa otwarta psy - MISTER LORD Bryza z Doliny Stawów (syn Eric-a i Bryzy) - Doskonała II,
FEGARI LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) - Doskonała I, CWC!
klasa championów psy - HARRY Milenijna Rodzina (syna Darwina i Brenda Lee) - Doskonała I, CWC, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy!
 
*10.06.2012 - Krajowa Wystawa w Raciborzu, sędzia S. Harnik:
klasa weteranów psy - nasz ORSON Degli Antichi Mulini - Doskonała I, Najlepszy Weteran w Rasie!


 

klasa młodzieży suki - nasza VICTORIA Rokada - Doskonała III.


 

*02.06.2012 - Klubowa Wystawa Szwajcarskich Psów Pasterskich w Roznov (CZ), sędzia M.J. Melchior (LU):
klasa otwarta psy - KAZAR u Źródeł Wisły (syn Darwina i Brendy) - Vyborna I, CAC, BOS-Vitez Klubu 2012, BOB, BIS!
klasa honorowa psy - BRAHMS Eleuteria (syn Erica i Inki) - Vyborna I, CAC.
 
*06.05.2012 - Międzynarodowa Wystawa w Praha (CZ), sędzia A. Ulltveit-Moe (SE):
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vyborny/Excellent I, CAC, CACIB, BOB-Vitez Prahy, Cruft's Qualifikation 2013, Central & East Europe Cup Winner!


 

*29.04.2012 - Międzynarodowa Wystawa w Opolu, sedzia L. Jancik (SK):
klasa otwarta psy - KAZAR u Źródeł Wisły (syn Darwina i Brendy) - Doskonała I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, CACIB i tym samym ukończył Championat Polski!
 
*25.03.2012 - Międzynarodowa Wystawa w Nitra (SK), sędzia S. Vanzha (RF):
klasa championów psy: BACH Eleuteria (syn Erica i Inki) - Vyborna I, CAC, BOS, CACIB, BOB oraz ukończył Championat Słowacji!
 
*24.03.2012 - Międzynarodowa Wystwa w Nitra (SK), sędzia A.Bogucka:
klasa championów psy - BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborna III.
 
*26.02.2012 - Międzynarodowa Wystawa w Graz (A), sędzia M. Stransky-Heilkron (A):
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vorzuglich/Excellent I, CACA, CACIB, BOB!
 
*12.02.2012 - Krajowa Nocna Wystawa w Bydgoszcze, sędzia I. Matuszewska:
klasa szczeniąt suki - MISSURI Pasterski Klejnot (córka Darwina i Bijou) - Wybitnie Obiecująca, I lokata, Najlepsze Szczenię w Rasie.
 
*11.02.2012 - Krajowa Walentynkowa Wystawa w Bydgoszczy, sędzia A. Waszkowski:
klasa szczeniąt suki - MISSURI Pasterski Klejnot (córka Darwina i Bijou) - Wybitnie Obiecująca, I lokata, Najlepsze Szczenię w Rasie.
 
*05.02.2012 - Międzynarodowa Wystawa w Brnie (CZ), sędzia S.Juutilainen (FI):
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vyborny/Excellent I, CAC!


 

*08.01.2012 - Krajowa Wystawa w Brnie (CZ), sędzia J. Jandova (CZ):
klasa championów psy: BRAHMS Eleuteria (syn Erica i Inki) - Vyborny I, CAC, Narodni Vitez!
klasa otwarta suki: ARIETA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) - Vyborny II, ResCAC.

 


2011 rok:
 

*10.12.2011 - Krajowa Wystawa w Legionowie (O/Nowy Dwór), sędzia J. Niciewicz:
klasa baby suki - MISSURI Pasterski Klejnot (córka Darwina i Bijou) - Wybitnie Obiecująca, I lokata.
 
*23.10.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Poznaniu, sędzia E. Yerusalimsky (RU):
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Doskonała I, CWC, CACIB i Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (BOS) oraz otrzymała nominację na CRUFTS 2012  i tytuł Zwycięzca Polski 2011 !


 

*22.10.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Poznaniu, sędzia A. Foss (NO):
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Doskonała I, CWC, CACIB i Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (BOS) oraz Zwycięzca Rasy (BOB), a także spełniła wszystkie warunki na Inter Championa!!


 

*10.10.2011 - Krajowa Wystawa w Zabrzu, sędzia A. Sekrecka:
klasa otwarta suki - AZULA Dajolandia (córka Darwina i Jowity) - Doskonała II,
klasa otwarta psy - NOBEL u Źródeł Wisły (syn Darwina i Emi) - Doskonała I, CWC,

klasa championów psy -
nasz ORSON Degli Antichi Mulini - Doskonała III,
HARRY Milenijna Rodzina (syna Darwina i Brenda Lee) - Doskonała II,
nasz Tertzo's DARWIN - Doskonała I, CWC i Najlepszy Dorosły Pies w Rasie (BOS) oraz Zwycięzca Rasy (BOB)!


 

*23.09.2011 - Międzynarodowa Wystawa we Wrocławiu, sędzia A. Kaźmierski:
klasa otwarta psy - FEGARI LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) - Doskonała III (z 11).
 
*11.09.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Hodmezovasarhely (HU), sędzia E. Liljekvist Borg (SE):
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Excellent I, CAC, BOS, CACIB, BOB, a na finałach wygrała swoją grupę - BOG i Best of Day III oraz ukończyła Championat Węgier!
 
*04.09.2011 - Krajowa Wystawa w Kownie (LT), sędzia ? :
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Excellent I, CAC, BOS, BOB!
 
*03.09.2011 - Krajowa Wystawa w Kownie (LT), sędzia ? :
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Excellent I, CAC, BOS, BOB i tym samym ukończył Championat Litwy!
 
*27.08.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Białymstoku, sędzia A. Tarczyńska-Mizak:
klasa otwarta psy - KAZAR u Źródeł Wisły (syn Darwina i Brendy) - Doskonała III.
 
*21.08.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Bratysławie (SK), sędzia M. Hałas (PL):
klasa championów psy - BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborna I, CAC, BOS, CACIB, BOB!
 
*20.08.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Bratysławie (SK), sędzia H. Muller (CH):
klasa championów psy - BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborna III.
 
*07.08.2011 - Krajowa Wystawa w Zakopanym, sędzia A. Rogowska:
klasa pośrednia psy - ALEXANDER Omne Trinum Perfectum (syn Darwina i Rity) - Doskonała III,
klasa otwarta psy - HELIOS Milenijna Rodzina (syna Darwina i Brenda Lee) - Doskonała II.
 
*24.07.2011 - Krajowa Wystawa w Będzinie, sędzia S. Weber-Martegani (CH):
klasa otwarta psy - HARRY Milenijna Rodzina (syna Darwina i Brenda Lee) - Doskonała III,
klasa młodzieży suki - DEKTRA Trójkolorowy Świat (córka Darwina i Dolli) - Doskonała I, Zw.Mł., NJwR!
klasa pośrednia suki - DELICJA Trójkolorowy Świat (córka Darwina i Dolli) - Doskonała III,
klasa otwarta suki - AZULA Dajollandia (córka Darwina i Jowity) - Doskonała III.
 
*15.07.2011 - Urodziły się szczenięta po Darwinie i Bijou.
 
*09.07.2011 - Krajowa Wystawa Psów Pasterskich z II Grupy FCI w Nowym Targu, sędzia M. Semik:
klasa pośrednia suki - DELICJA Trójkolorowy Świat (córka Darwina i Dolli) - Doskonała I, NDSwR.
 
*03.07.2011 - Krajowa Wystawa w Ustroniu ( ZKwP O/Bielsko-Biała), sędzia D. Pawlikowska-Rosół:
klasa otwarta psy - HARRY Milenijna Rodzina (syna Darwina i Brenda Lee) - Doskonała I, CWC, NDPwR, BOB!
klasa młodzieży suki - DEKTRA Trójkolorowy Świat (córka Darwina i Dolli) - Doskonała I, Zw.Mł., NJwR!
klasa pośrednia suki - DELICJA Trójkolorowy Świat (córka Darwina i Dolli) - Doskonała III.
 
*26.06.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Krakowie, sędzia M. Hałas:
klasa otwarta psy - HARRY Milenijna Rodzina (syna Darwina i Brenda Lee) - Doskonała I, CWC i tym samym ukończył Championat Polski!
 
*12.06.2011 - Krajowa Wystawa w Kaliszu, sędzia E. Sobolta:
klasa młodzieży suki - ALMERIA Kraina Delhi (córka Darwina i Delhi) - Doskonała III.
 
*05.06.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Nitrze (SK) sędzia D. Carroll (IE):
klasa championów psy - BIVOJ od dvou briz (syn Darwina i Diny) - Vyborna I, CAC, BOS, CACIB, BOB oraz  ukończył Championat Słowacji, a także spełnił wszystkie warunki na Inter Championa!
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vyborna I, CAC, BOS, CACIB!
 
*05.06.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Lesznie, sędzia K. Litov (BG):
klasa otwarta psy - KAZAR u Źródeł Wisły (syn Darwina i Brendy) - Doskonała II.
 
*04.06.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Nitrze (SK) sędzia M. Biros (SK):
klasa championów psy - BIVOJ od dvou briz (syn Darwina i Diny) - Vyborna II, Res.CAC,
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vyborna I, CAC, BOS, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner 2011 oraz ukończyła Championat Słowacji!
 
*29.05.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Szekesfehervar (HU) sędzia S. Kocsis (HU):
klasa championów psy - BIVOJ od dvou briz (syn Darwina i Diny) - Excellent II, ResCAC,
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Excellent II, ResCAC, ResCACIB!
 
*28.05.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Szekesfehervar (HU) sędzia I. Csepai (HU):
klasa championów psy - BIVOJ od dvou briz (syn Darwina i Diny) - Excellent III,
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Excellent I, CAC, BOS, CACIB, BOB!
 
*27.05.2011 - Urodziły się dzieci Darwina i Diany.
 
*22.05.2011 - Krajowa Wystawa w Bytomiu, sędzia V. Pogodina (UA):
klasa otwarta psy - HARRY Milenijna Rodzina (syna Darwina i Brenda Lee) - Doskonała I, CWC,
klasa otwarta suki - AZULA Dajollandia (córka Darwina i Jowity) - Doskonała I, CWC.

 
*15.05.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Bratysławie (SK) sędzia L. Ubrova (CZ):
klasa championów psy - BIVOJ od dvou briz (syn Darwina i Diny) - Vyborna II, Res.CAC, ResCACIB!
BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny I, CAC, BOS, CACIB, BOB!
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vyborna I, CAC, BOS, CACIB!


 

*14.05.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Bratysławie (SK) sędzia H. Kliebenstein (DE):
klasa championów psy - BIVOJ od dvou briz (syn Darwina i Diny) - Vyborna II, Res.CAC,
BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborna I, CAC, Res.CACIB!
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vyborna I, CAC, BOS, CACIB, Cruft's Qualification!


 

*08.05.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Łodzi, sędzia J.Kiełkiewicz:
klasa otwarta psy - KAZAR u Źródeł Wisły (syn Darwina i Brendy) - Doskonała II,
klasa szczeniąt suki - ALMERIA Kraina Delhi (córka Darwina i Delhi) - Wybitnie Obiecująca I,
klasa otwarta suki - JOKO ONO u Źródeł Wisły (córka Darwina i Emi) - Doskonała III,
klasa championów suki - MATA HARI Psay i My (córka Eric-a i Jolki) - Doskonała II.
 
*07.05.2011 - Specjalistyczna Klubowa Wystawa Ras Szwajcarskich w Roznovie (CZ), sędzia J. Hengren (NO):
klasa championów psy - BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborna III (z 11).
 
*02.05.2011 - Specjalistyczna Wystawa Ras Szwajcarskich w Borównie, sędzia J. van Hummelen (BE):
klasa championów suki: MATA HARI Psay i My (córka Eric-a i Jolki) - Doskonała II.
 
*17.04.2011 - Krajowa Wystawa w Częstochowie, sędzia J. Niciewicz :
klasa otwarta suki - RR-ROMA Rokada (córka Darwina i Diany) - Doskonała III,
JOKO ONO u Źródeł Wisły (córka Darwina i Emi) - Doskonała I, CWC!
 
*17.04.2011 - Krajowa Wystawa w Lublinie, sędzia I. Studzińska:
klasa otwarta psy - BROOKLIN znad Noteckiej Ziemi (syn Eric-a i Waluty) - Doskonała II.
 
*10.04.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Wieselburg (AT), sędzia S. Sinko (SI):
klasa championów psy - BIVOJ od dvou briz (syn Darwina i Diny) - Vorzuglich I, CAC, ResCACIB !
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vorzuglich I, CAC.
 
*10.04.2011 - Krajowa Wystawa w Zabrzu, sędzia A. Kot:
klasa otwarta psy - KADET Aresibo (syn Orsona i Deby) - Doskonała II.
 
*02.04.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Berlinie (DE), sędzia H. Jahrling (DE):
klasa championów psy - BIVOJ od dvou briz (syn Darwina i Diny) - Vorzuglich I, CAC, BOS, CACIB, BOB!
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vorzuglich II, Res.-Anw.Dt.Ch.VDH.
 
*24.03.2011 - Urodził się miot po Darwinie i Dolli.
 
*19.03.2011 - Nasz najstarszy prawie 10 letni pies ERIC THE RED odszedł za Tęczowy Most  [']
 
*19.03.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Katowicach, sędzia A. Zamojski:
klasa otwarta psy - HARRY Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee)  - Doskonała III (z 12).
 
*24.02.2011 - Urodziły się szczeniaki po Orsonie i Lunie.
 
*12.02.2011 - Krajowa Wystawa w Bydgoszczy, sędzia A. Szutkiewicz:
klasa otwarta psy - KAZAR u Źródeł Wisły (syn Darwina i Brendy) - Doskonała I, CWC!
klasa championów suki: MATA HARI Psay i My (córka Eric-a i Jolki) - Doskonała II.
 
*06.02.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Brnie (CZ), sędzia G. Bodegard (SE) :
klasa championów psy - BIVOJ od dvou briz (syn Darwina i Diny) - Vyborna II, ResCAC, ResCACIB!
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vyborna II, ResCAC.
 
*05.02.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Brnie (CZ), sędzia A. Foss (NO):
klasa championów psy - BIVOJ od dvou briz (syn Darwina i Diny) - Vyborna I, CAC, ResCACIB!
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vyborna II, ResCAC.
 
*23.01.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Trencin (SK) :
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborna II, ResCAC, ResCACIB.
 
*16.01.2011 - Krajowa Wystawa w Gdańsku, sędzia J. Prywiński:
klasa championów suki: MATA HARI Psay i My (córka Eric-a i Jolki) - Doskonała II.
 


2010 rok:
 

*05.12.2010 - Krajowa Wystawa w Nowej Rudzie:
klasa championów psy - BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Doskonały I, CWC, BOS!
 
*21.11.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Nitrze (SK):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny I, CAC, BOS, CACIB, BOB!
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vyborna II, ResCAC, ResCACIB.
 
*20.11.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Nitrze (SK):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny I, CAC, BOS, CACIB, BOB!
klasa championów suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vyborna I, CAC, BOS, CACIB!
 
*07.11.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Poznaniu:
klasa młodzieży suki - DELICJA Trójkolorowy Świat (córka Darwina i Dolli) - Doskonała III.
 
*06.11.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Poznaniu:
klasa młodzieży suki - DELICJA Trójkolorowy Świat (córka Darwina i Dolli) - Doskonała II.
 
*17.10.2010 - Krajowa Wystawa w Zabrzu:
klasa pośrednia psy - HARRY Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee)  - Doskonały I, CWC,
klasa championów psy - nasz ORSON WELLES Degli Antichi Mulini - Doskonały I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie (BOS), Zwycięzca Rasy (BOB) !

klasa młodzieży suki - WENUS Bon Voyage (córka Darwina i Fridy) - Doskonała I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie !
klasa pośrednia suki - ALHAMBRA z Cichej Górki (córka Darwina i Kayah) - Doskonała III,
klasa championów suki - ANASTAZJA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) - Doskonała I, CWC !
 
*09.10.2010 - Krajowa Wystawa w Częstochowie:
klasa pośrednia psy - HARRY Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee)  - Doskonały I, CWC !
klasa szczeniąt suki - DELICJA Trójkolorowy Świat (córka Darwina i Dolli) - Wybitnie Obiecująca I,
klasa otwarta suki - RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) - Doskonała III.
 
*03.10.2010 - Krajowa Wystawa w Rybniku:
klasa otwarta psy - AMI Majowy Dwór (syn Darwina i Gaji) - Doskonały II,
klasa championów psy - nasz Tertzo's DARWIN - Doskonały II,
 BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny) - Doskonały I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie (BOS)!

klasa szczeniąt suki - DELICJA Trójkolorowy Świat (córka Darwina i Dolli) - Wybitnie Obiecująca I, Najlepsze Szczenię w Rasie!
klasa pośrednia suki - ASHANTIA z Cichej Górki (córka Darwina i Kayah) - Doskonała III,
klasa otwarta suki - AURA Majowy Dwór (córka Darwina i Gaji) - Doskonała III,
 RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) - Doskonała I, CWC, ukończyła Championat Polski!
klasa championów suki - ANASTAZJA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) - Doskonała II.

 
*02.10.2010 - Specjalna Klubowa Wystawa w Zarybnicne Lhote (CZ):
klasa championów psy - BACH Eleuteria (syn Erica i Inki) - Vyborny III,
klasa honorowa psy - BRAHMS Eleuteria (syn Erica i Inki) - Vyborny I, CAC.

 
*26.09.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Tulln (A):
klasa championów psy - BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny) - Excellent I, CAC, BOS, CACIB!
 
*26.09.2010 - Krajowa Wystawa - Moravskoslezska w Brnie (CZ)
klasa championów psy - BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny I, CAC, BOS, BOB, BOG, BIS!
 
*26.09.2010 - Międzynarodowa Wystawa we Wrocławiu:
klasa pośrednia psy - HARRY Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee)  - Doskonały III,
klasa otwarta psy - FEGARI LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) - Doskonały II.
 
*12.09.2010 - Krajowa Wystawa w Presov (SK):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny I, CAC !
 
*12.09.2010 - Krajowa Wystawa w Chorzowie:
klasa otwarta psy - KADET OZZY z Aresibo (syn Orsona i Deby) - Doskonały I, CWC !
klasa szczeniąt suki - DEKTRA Trójkolorowy Świat (córka Darwina i Dolli) - Doskonała I,
klasa pośrednia suki - ALHAMBRA z Cichej Górki (córka Darwina i Kayah) - Doskonała II.
 
*11.09.2010 - Urodziły się szczenięta po Darwinie i Dehli.
 
*05.09.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Obrenovac (SRB):
klasa pośrednia suki - ANASTAZJA z Priborskeho Raje (córka Darwina i Iris) - Excellent I, CAC, ResCACIB - uzyskała tytuł Championa Serbii!
 
*04.09.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Krakowie:
klasa pośrednia psy - HARRY Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee)  - Doskonały II,
klasa otwarta psy - FEGARI LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) - Doskonały II,
klasa otwarta suki - FERGI LEE Milenija Rodzina (córka Darwina i Brenda Lee) - Doskonała II,
FICHU LEE Milenijna Rodzina (córka Darwina i Brenda Lee) - Doskonała I, CWC, ResCACIB - ukończyła Championat Polski!
 
*04.09.2010 - Krajowa Wystawa w Sombor (SRB):
klasa otwarta suki - ANASTAZJA z Priborskeho Raje (córka Darwina i Iris) - Excellent I, CAC !
 
*29.08.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Mlada Boleslav (CZ):
klasa championów psy - BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny II, ResCAC.
 
*28.08.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Białymstoku:
klasa championów psy - BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny I, CAC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie (BOS), CACIB, Zwycięzca Rasy (BOB) - ukończył Interchampionat!
 
*24.08.2010 - Urodziły się dzieci Darwina i Sake.
 
*22.08.2010 - Międzynarodowa Wystawa - Zakarpacka w Uzhgorod (UA):
klasa młodzieży suki - ANASTAZJA z Priborskeho Raje (córka Darwina i Iris) - Excellent I, CAJC - uzyskała tytuł Junior Champion Ukraina!
 
*22.08.2010 - Międzynarodowa Wystawa Duocacib w Bratysławie (SK):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny I, CAC, BOS, CACIB, BOB !
 
*22.08.2010 - Krajowa Wystawa w Toruniu:
klasa pośrednia psy - KADET OZZY z Aresibo (syn Orsona i Deby) - Doskonały I.
 
*22.08.2010 - Krajowa Wystawa w Nowym Targu:
klasa młodzieży suki - MIRABEL u  Źródeł Wisły (córka Darwina i Brendy) - Doskonała II.
 
*21.08.2010 - Międzynarodowa Wystawa - Karpacka Perła w Uzhgorod (UA):
klasa młodzieży suki - ANASTAZJA z Priborskeho Raje (córka Darwina i Iris) - Excellent I, CAJC!
 
*21.08.2010 - Międzynarodowa Wystawa Duocacib w Bratysławie (SK):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny II, ResCAC.
 
*15.08.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Sopocie:
klasa otwarta suki - MATA HARI Psy i My (córka Eric-a i Jolki) - Doskonała I, CWC!
 
*15.08.2010 - Regionalna Wystawa w Ostrawie (CZ):
klasa otwarta suki - LARA CROFT u Źródeł Wisły (córka Darwina i Emi) - Vyborna I, Vitez tridy, Krajsky Vitez!
klasa otwarta psy - BARON
ze Starobelske samoty (syn Darwina i Amandy) - Vyborny I, Vitez tridy, Krajsky Vitez!
 
*08.08.2010 - Krajowa Wystawa w Legnicy:
klasa otwarta suki - RASTI Rokada (córka Darwina i Diany) - Doskonała II.
 
*01.08.2010 - Krajowa Wystawa w Zakopanym:
klasa pośrednia suki - AURA Majowy Dwór (córka Darwina i Gaji) - Doskonała III.
 
*25.07.2010 - Krajowa Wystawa w Będzinie:
klasa młodzieży suki - MIRABEL u  Źródeł Wisły (córka Darwina i Brendy) - Doskonała III,
klasa otwarta suki - AZULA Dajollandia (córka Darwina i Jowity) - Doskonała II.

 
*18.07.2010 - Krajowa Wystawa w Mlada Boleslav (CZ):
klasa championów psy - BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny I, CAC, Narodni Vitez!
 
*18.07.2010 - Krajowa Wystawa w Gdyni:
klasa otwarta psy - ASTOR Zelma (syn Eric-a i Bony) - Doskonały I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie!
 
*18.07.2010 - Krajowa Wystawa w Nowym Sączu:
klasa młodzieży psy - HARY Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee - Ddoskonały II
 HELIOS Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) - Doskonały I, Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy (BOB) i Zwycięzca Grupy (BOG) !

 
*04.07.2010 - Krajowa Wystawa w Bielsku Białej:
klasa młodzieży psy - HARY Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) - Doskonały I, Zwycięzca Młodzieży!
klasa otwarta psy - FEGARI LEE Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) - Doskonały I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie (BOS) !
klasa baby suki - DEKTRA Trójkolorowy Świat (córka Darwina i Dolli) - Wybitnie Obiecująca I, Najlepsze Baby!
klasa pośrednia suki - AURA Majowy Dwór (córka Darwina i Gaji) - Doskonała III,

 
*20.06.2010 - Międzynarodowa Wystawa - Moletai Cup 2010 (LT):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Excellent I, CAC, BOS, CACIB - ukończył Interchampionat!
 
*20.06.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Brnie (CZ):
klasa otwarta psy - BARON ze Starobelske samoty (syn Darwina i Amandy) - Vyborny III.
 
*19.06.2010 - Międzynarodowa Wystawa - Aukstaitia Cup 2010 w Moletai (LT):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Excellent I, CAC, BOS, CACIB!
 
*14.06.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Rydze (LV):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Excellent I, CAC, ResCACIB !
 
*13.06.2010 - Krajowa Wystawa w Raciborzu:
klasa pośrednia suki - AURA Majowy Dwór (córka Darwina i Gaji) - Doskoanła II,
KIMI z Aresibo (córka Orsona i Deby) - Doskonała I, CWC.

 
*13.06.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Rydze (LV):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Excellent II, ResCAC.
 
*06.06.2010 - Międzynarodowa Wystawa - Grand Prix Slovakia 2010 w Nitrze (SK):
klasa otwarta psy - BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny) - Vyborny I, CAC, BOS, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner 2010 !
 
*06.06.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Lesznie:
klasa championów psy - BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Doskonała II, ResCACIB !
 
*05.06.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Tallinie (EST):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Excellent I, CAC - uzyskał tytuł Championa Estoni !
 
*29.05.2010 - Klubowa Wystawa Słowackiego Klubu Szwajcarskich Psów Pasterskich  w Varin (SK):
klasa otwarta psy - KING-KARLOS Top-Berner (syn Darwina i Aduli) - Vyborny III.
 
*26.05.2010 - Urodziły się szczenięta po Darwinie i Haryshe.
 
*23.05.2010 - Krajowa Wystawa w Bytomiu:
klasa młodzieży suki - ANASTAZJA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) - Doskonała III,
klasa pośrednia suki - ALHAMBRA z Cichej Górki (córka Darwina i Kayah) - Doskonała I, CWC,

klasa championów psy - nasz Tertzo's DARWIN - Doskonały I, CWC,
klasa weteranów psy - nasz ERIC THE RED degli Antichi Mulini - Doskonały I, Najlepszy Weteran w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB), BOG IV, BIS Weteranów III !

ERIC THE RED Degli Antichi Mulini
 

*23.05.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Litomerice (CZ):
klasa championów psy - BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny I, CAC, CACIB, BOB !
 
*21.05.2010 - BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny) został reproduktorem Związku Kynologicznego w Polsce - Badania: HD-A, ED-0/0. Testy Psychiczne: zaliczone 5/5. Wystawy - zawsze doskonały!
 
*16.05.2010 - Międzynarodowa Wystawa Europy Środkowo-Wschodniej w Bratysławie (SK):
klasa otwarta psy - BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny)  - Vyborny I, CAC, BOS, CACIB, Central-East European Winner !
klasa championów psy - BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny I, CAC.
 
*16.05.2010 - Krajowa Wystawa w Częstochowie:
klasa otwarta suki - R-DRAKA Rokada (córka Darwina i Diany) - Doskonała I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (BOS) !
 
*15.05.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Bratysławie (SK):
klasa otwarta psy - BIVOJ od Dvou briz (syn Darwina i Diny) - Vyborny II, ResCAC.
 
*15.05.2010 - Specjalistyczna Krajowa Wystawa Szwajcarskich Psów Pasterskich w Częstochowie:
klasa otwarta suki - NANA z Góralskiej (córka Orsona i Nataris) - Doskonała III,
 MISS TEQUILA Bryza z Doliny Stawów (córka Eric-a i Bryzy) - Doskonała II.
 
*15.05.2010 - Regionalna Wystawa w Zlin (CZ):
klasa młodzieży suki - ARIETA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) - Vyborna II, ANASTAZJA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) - Vyborna I, Vitez tridy!
 
*08.05.2010 - Regionalna Wystawa w Hlucin-Kozmice (CZ):
klasa młodzieży suki - ANASTAZJA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) - Vyborna I, Vitez tridy!
 
*02.05.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Łodzi:
klasa otwarta psy - BIVOJ Od dvou briz (syn Darwina i Diny)  - Doskonały I, CWC - ukończył Championat Polski!
 
*02.05.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Pradze (CZ):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny III.
 
*25.04.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Opolu:
klasa młodzieży psy - HELIOS Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) - Doskonały II,
klasa otwarta suki - JOKO ONO u Żródeł Wisły (córka Darwina i Emi) - Doskonała II, ResCACIB!

 
*11.04.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Vrsac (SRB):
klasa młodzieży suki - ANASTAZJA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) - Excellent I, CAJC, Best Junior - uzyskała tytuł Młodzieżowy Champion Serbii!
 
*11.04.2010 - Krajowa Wystawa w Ostrawie (CZ):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny II,  ResCAC - ukończenie Championatu Czech!
klasa pośrednia suki - LARA CROFT u Źródeł Wisły (córka Darwina i Emi) - Vyborna III.
 
*10.04.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Indija (SRB):
klasa młodzieży suki - ANASTAZJA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) - Excellent I, CAJC, Best Junior!
 
*10.04.2010 - Krajowa Wystawa w Legionowie:
klasa otwarta psy - KAZAR u Źródeł Wisły (syn Darwina i Brendy) - Doskonały I, CWC!
 
*04.04.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Miszkolcu (H):
klasa pośrednia suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Excellent I, CAC, ResCACIB!
 
*03.04.2010 - Regionalna Wystawa w Mlada Boleslaw (CZ):
klasa championów psy - BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborny I, Vitez tridy i Krajsky vitez!
 
*03.04.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Miszkolcu (H):
klasa pośrednia suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Excellent I, CAC, ResCACIB!
 
*31.03.2010 - Nasze psie stado powiększyło się na okres roku o syna naszego Darwina i Diny, pięknego psa  BIVOJ-a od Dvou briz, który przyjechał do nas z Czech.
 
*27.03.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Katowicach:
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Doskonały II,
 BACH Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Doskonały I, CWC, Res CACIB!

klasa weteranów psy - nasz ERIC THE RED degli Antichi Mulini - Doskonały I, Najlepszy Weteran w Rasie !
klasa pośrednia suki - AZULA Dajolandia (córka Darwina i Jowity) - Doskonała III, AXIMA Dajolandia (córka Darwina i Jowity) - Doskonała II,
nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Doskonała I, CWC - ukończyła Championat Polski!

HARMONIA Berneńskie Ranczo
 

klasa otwarta suki - JOKO ONO u Źródeł Wisły (córka Darwina i Emi) - Doskonała III.
 
*20.03.2010 - Regionalna Wystawa w Voskove (CZ):
klasa młodzieży suki - ANASTAZJA z Priborskeho raje (córka Darwina i Iris) - Vyborna II,
klasa otwarta suki - CASSIOPEA od Trotinskeho potoka (córka Darwina i Buffy) - Vyborna I,  Vitez tridy i Krajsky vitez!
 
*14.03.2010 - Krajowa Wystawa w Przemyślu:
klasa pośrednia suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo- Doskonała II.
 
*26.02.2010 - HARMONIA Berneńskie Ranczo została suką hodowlaną Związku Kynologicznego w Polsce - Badania: HD-A, ED-0/0, OCD-0/0. Testy psychiczne: zaliczone 5/5. Wystawy - zawsze doskonała!
 
*06.02.2010 - Krajowa Wystawa w Zielonej Górze:
klasa championów psy - BRAHMS Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Doskonały I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy!
 
*15.02.2010 - Urodził się miot po Darwinie i Lunie.
 
*14.02.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Rzeszowie:
klasa młodzieży psy - HELIOS Milenijna Rodzina (syn Darwina i Brenda Lee) - Doskonały III,
klasa otwarta suki  - R-DRAKA Rokada (córka Darwina i Diany) - Doskonała II.
 
*06.02.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Brnie (CZ):
klasa pośrednia suki  -  nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vyborna II, ResCAC !
 
*28.01.2010 - Urodziły się szczeniaki po Darwinie i Dolli.
 
*24.01.2010 - Międzynarodowa Wystawa w Trencinie (SK):
klasa championów psy - B-MOL Eleuteria (syn Eric-a i Inki) - Vyborna II,  resCAC,
klasa pośrednia suki - nasza HARMONIA Berneńskie Ranczo - Vyborna- II, ResCAC!
 
*09.01.2010 - Krajowa Wystawa w Olomouc (CZ):
klasa pośrednia psy - BARON ze Starobelske samoty (syn Darwina i Amandy) - Vyborna I i CAC !
klasa otwarta suki -  ANIRYS Eldegi (córka Darwina i Dea) - Vyborna III.
 


ARCHIVE NEWS

Archiwum Nowości:  2007-2009 , 2004-2006